Правила лову
Зловив - Відпустив

Задля досягнення найкращої якості лову на водоймі «Карпич»,  ми розробили список правил, обов’язкових до виконання.

НЕЗНАННЯ ТА НЕ ВИКОНАННЯ ДІЮЧИХ ПРАВИЛ НЕ ЗВІЛЬНЯЄ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Ми просимо дотримуватися їх аби зберегти ті умови, що ми створили для Вас. Завдяки цьому, кожний відвідувач «Карпича» отримає найкращий досвід перебування на водоймі Карпич.

Ваші враження від лову на водоймі «Карпич» — результат поваги один до одного та поваги до правил.

Для бронювання сектору, зателефонуйте адміністратору:

дзвінки приймаються з 8:00 — 20:00

+380974871515
+380954871515

З повагою, Адміністрація "Карпича"

Діючі правила на водоймі

  1. Сектор бронюється лише за телефонами вказаному на сайті з 8:00-20:00.
  2. Риболовля починається з 15:00, можливо прибути раніше, але не раніше 8:00 попередньо узгодивши з адміністрацією за телефонами розміщеними на сайті.
  3. У вартість одного квитка входить: рибна ловля в межах одного сектору двома рибалками на 4 вудлища, користування WIFI, розетка 220 в, літній душ, туалет.  Дружини та діти рибалок можуть знаходитися в секторі безоплатно. Третій учасник риболовлі бере участь тільки за згодою адміністрації та доплатою яка встановлена тарифами.Максимальна кількість людей на одному секторі 4.
  4. По прибуттю на водойму, відвідувач зобов’язаний повідомити адміністрації про прибуття, розписатися в журналі для відвідувачів про ознайомлення із правилами водойми, після чого оплатити риболовлю згідно з тарифами.
  5. Зайняти вказаний сектор.
  6. Якщо відвідувач забронював сектор та не приїхав не повідомивши адміністрацію, про те що він не може приїхати з будь-яких причин не пізніше як за добу, то відвідувач зобов’язаний відшкодувати вартість заброньованого сектору в іншому випадку відвідувач  буде занесений до списку людей яким заборонено риболовлю на водоймі.

Після закінчення риболовлі, відвідувач зобов’язаний:

  1. Повідомити адміністрацію про закінчення риболовлі, та здати сектор.
  2. Залишити сектор в чистому вигляді, сміття повинно бути в зібрано в пакет, та залишене біля будинку адміністрацій в місці для сміття. Самовивіз сміття вітається.
  3. Лишити сектор чистим від недопалків (окурків).
  4. Мат для риби має бути вимитий, та поставлений на території сектору, обладнання яке бралось в оренду також має бути в чистому вигляді.
  5. Мангал може залишатися з попелом, але без зайвого сміття в ньому (недопалків, серветок та іншого сміття).
  6. Прибрати невикористані дрова для мангала якщо такі є (маються на увазі гілки з лісу).
  7. Надати транспортний засіб(за необхідністю) для огляду охороною водойми.
  1. Кожен відвідувач водойми зобов’язаний дотримуватися чистоти на водоймі, порядку в секторі вилову риби та дбайливо ставитися до майна водойми, дотримуватися діючих Правил.
  2. У разі пошкодження майна водойми відвідувач зобов’язаний відшкодувати вартість завданих збитків.
  3. На території сектора, у відведених місцях дозволяється установка наметів, шатрів, парасольок. Мангал встановлюється лише у відведеному місці.
  4. Заїзд та виїзд на водойму дозволений тільки у світлий час доби.
  5. В’їзд гостей і відвідувачів рибалки можливий тільки з дозволу адміністрації водойми, та залишенням автомобіля біля будинку адміністрації на парковці.
  6. Якщо відвідувач помітив який недолік на секторі або на території — прохання повідомляти адміністрацію водойми для швидкого усунення даного недоліку.
  7. Якщо відвідувач помітив що інші риболови порушують правила риболовлі — особливо необережне поводження з рибою негайно повідомте адміністрації (отримаєте бонус) анонімність гарантується.
  1. Заборонено починати риболовлю без коропового мату, сумки для зважування (сумки для перенесення риби до води), коропового підсака та антисептика.
  2. Риболовля здійснюється за принципом «зловив-відпустив». Вся риба відпускається назад до водойми
  3. Взяття великої риби (візуально 10+) проводиться великою підсакою в якій поміститься дана риба не скручуючи хребта.
  4. Тільки для риби(візуально 10+). Після заведення риби (візуально 10+) в підсак, потрібно взяти сумку для зважування підвести її під підсак та підняти рибу з води за допомогою сумки та понести її до коропового мату. (через те, що досить часто велика риба рве підсак і падає на землю, також габарит риби не дозволяє її транспортувати підсаком не скручуючи їй хребет).Правило не є обов’язковим для виконання, відповідальність за ігнорування даного правила що матиме факти необережного поводження з рибою лягає повністю на риболова.
  5. Ловля риби здійснюється тільки в спеціально обладнаному секторі. Дозволяється використовувати не більше 4-х (чотирьох) коропових або фідерних вудилищ в одному секторі.
  6. Зона закидання визначається встановленими орієнтирами, жовтими стовпчиками краї сектору, та  синім поплавком по центру сектора. Крім 4 та 5 секторів границі даних секторів від жовтого стовпчика до білого центрального поплавка.
  7. Дозволено використовувати тільки моноліски діаметром не менше 0.28 мм та монтажі, що забезпечують можливість звільнення риби від оснастки в разі обриву (безпечний монтаж), з одним гачком. Лідкор обов’язково.
  8. Адміністрація водойми має право перевіряти кількість гачків та вид оснащення, на які здійснюється ловля, в будь-який момент.
  9. При узгодженні з адміністрацією, допустима ловля з корабликами, правила для яких написані окремо.
  10. Усі дії з рибою на березі обов’язково повинні відбуватися на короповому маті, мат має бути змочений водою. Після лову, риба повинна бути  випущена в водойму протягом 5 хв.
  11. Риба, пошкоджена під час вилову, повинна бути оброблена антисептиком та випущена у водойму.
  12. Переміщення спійманої риби до води здійснюється в спеціальній сумці для зважування.(не плутати з мішком)
  13. Заборонено залишати рибу без догляду в маті якщо під час маніпуляцій з нею сталося інше клювання. Риба має бути відпущена лише потім виважується інша.
  1. Для лову коропа потрібно використовувати лише те обладнання та монтажі які забезпечують безпечне поводження з рибою.
  2. Вудилища обмеження не мають, головне, щоб вони були оснащені котушкою з фрикціоном.
  3. Жилка на котушці 0.28 та вище, шок лідер не більше 9 метрів, лідкор не менше 50 см.
  4. Використання будь-якого глухого монтажу заборонено, між  лідкором та повідцем має бути буферна бусина, груз має без будь-яких зусиль ковзати від лідкору до основної жилки.
  5. Заборонено використовувати:Вертоліт, будь-які глухі монтажі(макушатники спутники, пружини, вбивці карася (коропа)), Глухий IN-LINE, глухий флет, глуха безпечна кліпса та інші монтажі в яких для звільнення від грузу з лідкору потрібно докладати будь-яке зусилля
  1. Риболовля з корабликом здійснюється без шок лідеру
  2. Плавання корабликом в зоні спокою риби (зоні коряжника) за тросом – попередження. Друге попередження-риболовля  продовжується без кораблика.
  3. Плавання корабликом в чужому секторі – попередження. Друге попередження-риболовля продовжується без кораблика.
  4. Завезення корабликом оснастки за трос в зону спокою (зону коряжника) прирівнюється як до навмисного нанесення рибі травм за рахунок зачепів–риболовля продовжується без кораблика. Невиконання даної вимоги – дискваліфікація.
  5. Використання кораблика не за призначенням —  попередження. Друге попередження – риболовля продовжується без кораблика. 
  1. Дані правила не застосовуються при ловлі щуки, судака, окуня, але дотримання даних правил вітається.
  2. Після виважування та заведення риби в підсак відвідувач зобов’язаний змочити мат водою набраною тільки що з водойми — після чого з максимальною обережністю перенести рибу до мата.
  3. Після звільнення від оснастки рану від крючка та інші пошкодження на рибі потрібно обов’язково обробити антисептиком.
  4. Після звільнення від оснастки час на фотографування з рибою не більше 5 хв. 
  5. В залежності від погодних умов під час перебування риби на маті періодично необхідно поливати рибу водою. 
  6. Заборонено фотографуватися стоячи з рибою або фотографуватися не над матом за дане порушення попередження, за повторне дискваліфікація.
  7. Заборонено переносити рибу на руках до води або носити по вимостці, за дане порушення попередження, за повторне дискваліфікація.Якщо риба впала на землю з вини учасника вона вважатиметься загиблою.
  8.  За умертвіння риби або нанесення їй пошкоджень через необережне поводження(тримання за очі, зябра, та інше)тягне накладення штрафу у розмірі 1000 грн за 1 кг риби вагою до 10 кг, 2000 грн за 1 кг риби вагою понад 10 кг, і видалення користувача (команду) будь-якого звання і рангу з водойми негайно, з занесенням до списку людей яким заборонено риболовлю на водоймі.
  9. Заборонено зважувати рибу над землею та без використання сумки для зважування (мається на увазі підсак, мішок, пакет та ін), за дане порушення попередження, за повторне дискваліфікація.
  10. Заборонено форсувати мілку рибу для зменшення часу на її виважування, за дане порушення попередження, за повторне дискваліфікація.

Під час проведення змагань усі відвідувачі повинні дотримуватись та виконувати правила водойми в обов’язковому порядку.Правила водойми є головніші за правила змагання. Будь-які пункти правил змагань які суперечать правилам водойми вважаються недійсними.

Пункти які не виконуються під час змагань:

  1. Зберігати рибу в садках та в коропових мішках.
  1. Риболовля здійснюється за принципом «зловив-відпустив». Вся риба відпускається назад до водойми
  2. Риболовлю на водоймі дозволено в період тільки з жовтня по травень попередньо узгодивши з адміністрацією за телефонами розміщеними на сайті.
  3. По прибуттю на водойму, відвідувач зобов’язаний повідомити адміністрації про прибуття оплатити риболовлю згідно з тарифом. та залишити транспортний засіб на стоянці біля будинку адміністрації.
  4. Ловля риби здійснюється тільки в спеціально обладнаному секторі.
  5. Риболов обов’язково повинен мати зевник, екстрактор, підсак
  6. Дозволено ловити на силікон, воблер, блешня.
  7. Заборонено ловити будь-якою оснасткой яка може багрити рибу

 

  1. З 1 жовтня по 1 травня заборона у використанні будь-якого важкого зерна.
  2. Варену коноплю дозволено використовувати в будь-яку пору року.
  3. Використання тигрового горіха дозволено з 1 травня по 1 жовтня.
  4. Дозволено використовувати кукурудзу лише консервовану (Бондюель), та лише запаковану від виробників коропового харчування. Не  запакована кукурудза заборонена.
  5. Категорично заборонено використовувати домашню кукурудзу, горох, нут та інше важке зерно. в будь-якому вигляді.
  6. Категорично заборонено використовувати будь-яке ферментоване зерно.
  7. Використання ферментованого зерна для годування прирівнюється до намагання отруїти рибу — дискваліфікація негайно
  8. Використання сирого зерна кукурудза горох та інше важке зерно домашнього походження — дискваліфікація негайно

 

  1.  Починати риболовлю без сповіщення адміністрації про прибуття та оплати.
  2.  Користуватися усіма видами сачків, крім коропових підсаків із м’якою сіткою, діаметром менш як 60 см
  3. Використовувати шнур, нанофіл як основний замість ліски та шок лідер понад 9 метрів.
  4.  Застосовувати для з’єднання основної ліски з іншими монтажами застібки, карабіни та вертлюги будь-якого типу.
  5.  Ловити за межами сектора.
  6.  Ловити “вбивцями карася”, доріжками, сітками та іншими браконьєрськими знаряддями. Підводне полювання також заборонене.
  7.  Зберігати рибу в садках та в коропових мішках, тримати більше однієї риби в короповому маті незалежно від її розміру
  8.  Переміщувати спійману рибу до води в руках категорично заборонено
  9.  Використовувати монтажі, які можуть покалічити рибу (супутники, макушатники, пружини та т.д.).
  10.  Переносити рибу на руках.
  11.  Використовувати транспорт в нічний час доби (тільки в екстрених випадках).
  12.  Заїжджати автомобілем в зону біля сектору лову (спускатися вниз до водойми по траві).
  13.  Надмірно шуміти, кричати, голосно вмикати музику.
  14.  Розпивати спиртні напої у великих кількостях.
  15.  Перебувати в секторі інших відвідувачів без їх згоди.
  16.  Плавати на будь-яких плавзасобах, крім випадків коли необхідно звільнити оснастку або рибу від зачепу попередивши заздалегідь сусідні сектори. Купатися в водоймі заборонено.
  17.  Розводити багаття на відкритому ґрунті.
  18.  Просвічувати воду ліхтарями та іншими світловими приладами.
  19.  Забороняється фотографуватися з рибою стоячи. Риба повинна бути не вище 15 см над матом і тільки над матом.
  20.  Кидати окурки на землю чи у водойму

Дискваліфікація відбувається за рішенням адміністрації та не залежно від рангу, віку, часу перебування відвідувача на водоймі, без повернення коштів за невикористаний час і з занесенням до списку з неможливістю подальшого перебування на водоймі в майбутньому. Порада знати та виконувати діючі правила на водоймі які були розроблені з урахуванням усіх практик та порушень відвідувачами та риболовами, як перебування, так і поводження з рибою. Дискваліфікація може підлягати перегляду, але не раніше чим через рік.

  1.  За умертвіння риби або нанесення їй пошкоджень через необережне поводження(тримання за очі, зябра, та інше)тягне накладення штрафу у розмірі 1000 грн за 1 кг риби вагою до 10 кг, 2000 грн за 1 кг риби вагою понад 10 кг, і видалення користувача (команду) будь-якого звання і рангу з водойми негайно.
  2.  Якщо риба впала на землю з вини учасника вона вважатиметься загиблою
  3.  Зберігання риби в мішку або садку, використання підсаків не з м’якої тканини (волосіні) або меншого діаметру, використання іншого обладнання яке може нанести травми рибі — прирівнюється до нанесення їй пошкоджень та необережного поводження з рибою тягне за собою накладення штрафу у розмірі 1000 грн за 1 кг риби вагою до 10 кг, 2000 грн за 1 кг риби вагою понад 10 кг і видалення користувача (команду) будь-якого звання і рангу з водойми негайно, з занесенням до списку людей яким заборонено риболовлю на водоймі.
  4.  Адміністрація водойми має право видалити користувача (команду) будь-якого звання і рангу з водойми за будь-які порушення діючих правил без відшкодування вартості невикористаного часу перебування на водоймі.
  5.  За навмисне порушення чинних правил адміністрація водойми залишає за собою право внести порушника до списку людей яким заборонено риболовлю на водоймі  односторонньому порядку.
  6.  Відмова, або не здача сектора в чистоті, без недопалків, зайвого сміття тощо. – 500 грн.

Тарифи на послуги (2025)

• Оренда сектора доба (день) – 800 грн з 16:00 до 15:00 наступного дня.                                 

•Ловля спінінгом лише з вимостки в секторі – 300 грн. період лову жовтнь — травень.

• Оренда коропового мату – ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ (можна використовувати свій короповий мат).
• Використання електрики: для обігріву, електро плиток, мультиварок та ін, зарядок авто  оплачуються згідно з тарифом.
• Оренда столу та 2 лавок – 100 грн.
• Оренда мангала – 100 грн.
• Дрова – 100 грн.
• Третій учасник риболовлі в одному секторі 200 грн.
• Оренда коропового підсака — 100 грн.                                               

• Оренда сумки для зважування (перенесення риби) — 100 грн.

Здавання сектору адміністрації о 15:00

З думкою про вас

Оскільки процес риболовлі непростий, ми потурбувалися про деталі та спростили процес потрапляння до сектору. Ваш комфорт — наш успіх.

Чому ми

Територія водойми була побудована з врахуванням усіх можливих сценаріїв її використання — аренда приватними особами, проведення змагань, аренда командами.

Наші цілі

Контакти

Телефон

дзвінки приймаються з 8:00 — 20:00

+380974871515
+380954871515

Email

info@example.com

Адреса

Кіровоградська область, Субботці, річка Аджамка (поблизу Орлиного Гнізда)